Poszukiwany tapicer

KONTAKT

Przemyśl - Dodane przez rzeszow13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukiwany tapicer

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

TAPICER
Miejsce pracy: Holandia/ okolice Rotterdamu
KRAZ 1145

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obijanie materiałami różnych stelaży meblowych. Zakład produkuje meble na specjalne zamówienie przez co stosuje niekonwencjonalne materiały i kształty.

Wymagania:
Min. 1 rok doświadczenia
Dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do pracy przez dłuższy czas
Zdolności manualne i zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
Dobre wynagrodzenie
Opiekę polskiego koordynatora
Zakwaterowanie
Dojazd do pracy
Pracę na dłuższy czas
Ubezpieczenie

Uwaga! Wyjazd do pracy w niedzielę 9 sierpnia!

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o aplikacje drogą mailową w tytule wpisując Tapicer.
Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office
ul. Piłsudskiego 11
35-074 Rzeszów
Tel. 17 250 93 64/65/66

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa PrzemyślProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukiwany tapicer

Polecane, ciekawe strony z Przemyśla. Prowadzisz serwis o Przemyślu lub zwiazany z Przemyśl - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pracownia Projekotwa ,,Energo Sanit" !Zobacz stronę Helinet !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Przemyśl City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Przemyśla: Jarosław ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Lubaczów ogłoszenia bezpłatne - Łańcut ogłoszenia - Leżajsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję