Pełnomocnik ds. systemu HACCP wg ISO 22000 ( E-learning)

KONTAKT

Przemyśl - Dodane przez biuro70 (osoba prywatna) -

Pełnomocnik ds. systemu HACCP wg ISO 22000 ( E-learning)

Pełna treść ogłoszenia Pełnomocnik ds. systemu HACCP wg ISO 22000 ( E-learning)

HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, zwany dalej systemem HACCP postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi; system ten ma również na celu określenie metod eliminacji lub ograniczania zagrożeń oraz ustalenie działań korygujących.Tytuł Szkolenia: Pełnomocnik ds. systemu HACCP wg ISO 22000 ( E-learning)


Kategoria: Szkolenia BHP i HACCP

Koszt Szkolenia: 190 zł brutto/os.

Typ Szkolenia: e-learning

Opis:

HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również system mający na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Norma ISO 22000:2005 skierowana jest do wszystkich organizacji, które w ramach swoich działalności zajmują się produkcją, przetwarzaniem, magazynowaniem, transportowaniem i obrotem żywności.

Cel szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób bezpośrednio zaangażowanych w funkcjonowanie systemu zarządzania w danym przedsiębiosrtwie lub oddelegowanych do opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a w szczególności dla osób powołanych do zespołu bezpieczeństwa żywności/HACCP, które zainteresowane są podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chcą zapoznać się z wymaganiami normy ISO 22000, a także całym procesem wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności w przedsiębiorstwie.


Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czasu trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny 16 godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie Szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do Szkolenia 24 h /7 na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie papierowe zgodne ze wzorem MEN w cenie szkolenia.

Program Szkolenia:

Wymagania prawne w Polsce i UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności.

Wprowadzenie i podstawowe informacje dotyczące systemu HACCP.

Metodyka wdrażania systemu HACCP:

Projektowanie przykładowej dokumentacji wg. 12 etapów wdrażania systemu.

Zasady audytowania, terminy i definicje.

Zarządzania programem auditów, kompetencje i ocena audytorów, działania auditowe przygotowanie auditu, prowadzenie auditu zbierania i weryfikowania informacji narzędzia pracy auditora

Działania auditowe klasyfikacji niezgodności, formułowania dowodu z auditu wewnętrznego, przygotowanie raportu; przeprowadzenie opcjonalnych działań poauditowych.

Symulacje auditów wewnętrznych wraz z praktycznym opracowywaniem raportów.

Korzyści dla firmy i otoczenia wynikające z przeprowadzania auditów wewnętrznych.

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników oraz menadżerów / kierowników kontroli jakości w przedsiębiorstwach z branży spożywczej, a także osób pełniących funkcję przewodniczącego zespołu bezpieczeństwa żywności/ przewodniczącego zespołu HACCP lub będących członkami takich zespołów.

Zapisy

julamedia.pl

Mapa PrzemyślProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pełnomocnik ds. systemu HACCP wg ISO 22000 ( E-learning) ,190 zł


Polecane, ciekawe strony z Przemyśla. Prowadzisz serwis o Przemyślu lub zwiazany z Przemyśl - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Helinet !Zobacz stronę Pracownia Projekotwa ,,Energo Sanit" !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Przemyśl City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Przemyśla: Jarosław ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Lubaczów ogłoszenia bezpłatne - Łańcut ogłoszenia - Leżajsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Przemyśl City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj