MONTAŻ NAWIEWNIKÓW OKIENNYCH

KONTAKT

Przemyśl - Dodane przez Dudi-Mex (osoba prywatna) -

MONTAŻ NAWIEWNIKÓW OKIENNYCH

Pełna treść ogłoszenia MONTAŻ NAWIEWNIKÓW OKIENNYCH

W ostatnich latach w efekcie docieplania elewacji budynków i wymiany okien na plastikowe nastąpił duży wzrost izolacyjności ścian zewnętrznych. Oprócz pozytywnych efektów tych działań (oszczędność ciepła), ograniczenie dopływu świeżego powietrza doprowadziło do do zaburzeń działania grawitacyjnych systemów wentylacyjnych. Dotyczy to w szczególności budynków wielorodzinnych. Najlepszym, a jednocześnie najmniej inwazyjnym sposobem przywrócenia ich sprawności jest zastosowanie nowoczesnych systemów wentylacji okiennej, czyli montaż nawiewników naramowych.

Co to jest nawiewnik okienny naramowy?
Nawiewnik okienny naramowy jest małym urządzeniem montowanym w ramie okiennej (najprościej i najtaniej) pozwalającym na "sączenie się" świeżego zewnętrznego powietrza do wnętrza mieszkania. Powietrze zużyte wylatuje wtedy kanałami wentylacyjnymi.
Urządzenie to mocowane do ramy okiennej osłania wykonane w niej otwory doprowadzające do pomieszczenia świeże powietrze. Najczęsciej składa się ono z dwóch części.
Część wewnętrzna regulator ma na celu dawkowanie takiej ilości powietrza, która jest w danym momencie potrzebna. Taką możliwość daje nam opcja zamknięcia lub otwarcia regulatora przez użytkownika.
Część zewnętrzna czerpnia osłania te same otwory co regulator tylko od drugiej strony. Ma ona za zadanie ochraniać pomieszczenie przed deszczem a zamontowana w czerpni siatka z kolei nie pozwala na przedostawanie się insektów do środka.

Dzięki dużej różnorodności występujących nawiewników (np. manualne lub automatyczne, ciśnieniowe, lub higrosterowane) istnieje możliwość dopasowania odpowiedniego rodzaju nawiewnika do każdego pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

"DUDI-MEX" Export- Import
Tomasz Duda
ul. Jasińskiego 2
37-700 Przemyśl

Mapa PrzemyślProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - MONTAŻ NAWIEWNIKÓW OKIENNYCH


Polecane, ciekawe strony z Przemyśla. Prowadzisz serwis o Przemyślu lub zwiazany z Przemyśl - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Helinet !Zobacz stronę Pracownia Projekotwa ,,Energo Sanit" !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Przemyśl City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Przemyśla: Jarosław ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Lubaczów ogłoszenia bezpłatne - Łańcut ogłoszenia - Leżajsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Przemyśl City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj