Kurs Pracownicy Służby BHP już od 159 zł/os.

KONTAKT

Przemyśl - Dodane przez biuro70 (osoba prywatna) -

Kurs Pracownicy Służby BHP już od 159 zł/os.

Pełna treść ogłoszenia Kurs Pracownicy Służby BHP już od 159 zł/os.

BONUS: Do każdego szkolenia internetowego oferujemy 3 miesiące konsultacji z zakresu BHP GRATIS!

Tytuł szkolenia: Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Kategoria: Szkolenia BHP

Koszt szkolenia: 159 zł brutto/os.

Typ szkolenia: E-learning, multimedialne

Opis: Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy. Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jak zapisać się na szkolenie?

julamedia.pl szkolenia BHP

Dział szkoleń 792 794 008 ( pn-pt 8.30-16.30)

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32- godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Czas dostępu: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z indywidualnym numerem potwierdzające odbycie szkolenia ( wystawiane są na podstawie 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) i wysyłane pocztą GRATIS!

Program szkolenia:

Wybrane akty prawne.
Zagrożenia czynnikami w pracy.
Stanowisko biurowe.
Postępowanie w razie wypadków.
Metodyka bhp.
Szkolenia bhp.
Kontrola i nadzór bhp.
Grupa docelowa:

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.

Warunki zaliczenia:

Uzyskanie pełnej aktywności czasowej w szkoleniu zgodnie z ofertą,
Zaliczenie testu na min 80%

Korzyści:

Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy.
Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Pracodawca zyskuje profesjonalnie przeszkolonego pracownika-doradcę, którego wiedza praktyczna wspomaga globalne kształtowanie (zakład pracy) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kształtuje pożądane zachowania personelu w środowisku pracy.

ZAPISY

julamedia.pl

Dział szkoleń 792 794 008 lub 794 794 008 ( pn-pt 8.30-17.30)

Mapa PrzemyślProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs Pracownicy Służby BHP już od 159 zł/os. ,159 zł


Polecane, ciekawe strony z Przemyśla. Prowadzisz serwis o Przemyślu lub zwiazany z Przemyśl - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Helinet !Zobacz stronę Pracownia Projekotwa ,,Energo Sanit" !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Przemyśl City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Przemyśla: Jarosław ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Lubaczów ogłoszenia bezpłatne - Łańcut ogłoszenia - Leżajsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Przemyśl City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj