Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze,Sufity Napinane

KONTAKT

Przemyśl - Dodane przez Elektrosystem (firma) -

Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze,Sufity Napinane

Pełna treść ogłoszenia Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze,Sufity Napinane

Nasza oferta obejmuje

* instalacje elektryczne
* systemy alarmowe
* systemy monitoringu
* telewizja satelitarna
* instalacje telefoniczne i internetowe
* domofony i wideofony
* systemy centralnego odkurzania
Sprawdzone i cenione na świecie sufity napinane zyskują na popularności w Polsce. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych składają się zaledwie z dwóch elementów: profilu, jaki mocowany jest na ścianach orz rozpiętej między nimi specjalnej membrany. Takie rozwiązanie otwiera nowe, niedostępne do tej pory możliwości aranżacji i wykończenia wnętrz. Jedynym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia projektanta gdyż sufity napinane mogą być stosowane wszędzie, łazienkach, kuchniach, pokojach, niewielkich gabinetach jak i olbrzymich halach. Prostota i niezawodność tego rozwiązania sprowadza się do niższej ceny niż tradycyjny sufit podwieszany, a dokładny proces technologiczny podparty wieloletnim doświadczenie sprawia, że żadne inne rozwiązanie nie może konkurować z sufitami napinanymi
Wybór sufitu napinanego

Wnętrze z sufitem napinanymPierwszym krokiem powinno być ustalenie funkcji jaką ma pełnić sufit w konkretnym pomieszczeniu. Wedle uznania może być on elementem wykończeniowym lecz nic nie stoi nie przeszkodzie by był on funkcjonalnym i wygodnym oświetleniem albo połączeniem rozwiązań.

W niewielkich pomieszczeniach takich jak łazienka można zamontować lustrzaną folię, która optycznie powiększy pomieszczenie, a pokoju dziecka spisze się sufit z nadrukiem najulubieńszego bohatera z bajki, książki lub komiksu. Sypialnie możemy udekorować sufitem na wzór błękitnego nieba, które nocą może rozbłysnąć kilkoma, lub dziesiątkami gwiazd, które będą na wyciągnięcie ręki.

Niezależnie czy potrzebna jest pomoc w doborze sufitu bądź zamówieniu konkretnego projektu jesteśmy do dyspozycji.
Realizacja i montaż

Po złożeniu zamówienia dzięki nowoczesnym urządzeniom i procesie produkcyjnym całość jest gotowa w przeciąg tygodnia, a sam montaż najwyżej kilka godzin. Nie trzeba też wynosić mebli gdyż ustawienie ich na środku pokoju i przykrycie na czas instalacji w zupełności wystarczy.

Montaż oświetlenia i profiliNajpierw instalowane jest podświetlenie, które zależnie od potrzeb może być jedno lub wielokolorowe oraz specjalnych profili na których zamontowany będzie sufit.

Ilość diod i ich umiejscowienie zależy od projektu i indywidualnych wymagań. Na załączonym zdjęciu na pierwszym planie zdecydowano się na dookolne oświetlenie diodowe, zaś na dalszym kilkunastu rzędów diod.

Choć mocowanie dużej ilości diod może dla niektórych być żmudne i czasochłonne, końcowy efekt wart jest każdej spędzonej chwili.

Przygotowanie sufitu do rozpięciaPo sprawdzeniu czy instalacja elektryczna działa bez zarzutu następnym krokiem jest wstępne przygotowanie sufitu. Dla pewności sprawdzana jest jakość wykonania membrany, czy nie ma żadnych usterek i nieciągłości.

Gdy wszystko jest jak należy membrana zawieszana jest na uchwytach i podgrzewana za pomocą przemysłowych nagrzewnic. Następnie jest rozpinana na zainstalowanych uprzednio profilach bez ryzyka, że pęknie lub w inny sposób ulegnie uszkodzeniu. To najważniejszy etap całego procesu, dlatego zawsze wykonywany jest on powoli i z uwagą. Jak wiadomo: pośpiech jest wrogiem jakości.

Napinanie sufitu na profileUżywane w tym celu są specjalne narzędzia wyglądem przypominające szpachelki. Blenda wykończona jest specjalnym wykończeniem zwanym harpunem który pasują do wspomnianych profili. Na ogół napinanie zaczyna się od jednego rogu i konsekwentnie kontynuuje wzdłuż brzegów membrany.

Choć całość brzmi i wygląda na skomplikowaną przeprowadziliśmy już wiele takich instalacji i nasze doświadczenie jest gwarancja, że przebiegnie ona możliwie szybko i bezboleśnie. Oczywiście służymy radą w doborze, zaprojektowaniu i zamówieniu idealnego sufitu. Naturalnie na samym końcu zostanie on, wraz z podświetleniem i innymi niezbędnymi rzeczami, profesjonalnie zainstalowany i przetestowany.
Konserwacja i utrzymanie sufitów napinanych

Sufity napinane Alteza dzięki przemyślanej i solidnej konstrukcji nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji, nawet gdy zainstalowane są w nowych budynkach który nadal osadza się, a jego ściany pracują. Brak elementów podwieszanych eliminuje potrzebę ich kontroli, konserwacji i wymiany.

Jedyną, opcjonalną, czynnością jest umycie folii gdy się zabrudzi. W zupełności wystarczy do tego ściereczka z mikrofibry i odrobina ciepłej wody z łagodnym płynem do mycia okien.

Może się zdarzyć, że sufit ulegnie zniszczeniu za sprawą niesfornej pociechy, pożaru lub niezamierzonego działania sąsiada albo może się on po prostu znudzić. Wystarczy wtedy zamówić nową folię i umieścić ją na zamontowanych wcześniej profilach.
Dodatkowe materiały

Jesteśmy fanami sufitów napinanych, dlatego chcemy się pochwalić zdjęciami jakie wykonaliśmy ukończonym z sufitów. Zapraszamy zatem do obejrzenia galerii realizacji sufity napinane.

Mapa PrzemyślProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Instalacje Elektryczne, Centralne Odkurzacze,Sufity Napinane ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Przemyśla. Prowadzisz serwis o Przemyślu lub zwiazany z Przemyśl - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pracownia Projekotwa ,,Energo Sanit" !Zobacz stronę Helinet !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Przemyśl City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Przemyśla: Jarosław ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Lubaczów ogłoszenia bezpłatne - Łańcut ogłoszenia - Leżajsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Przemyśl City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj